Pro firmy - Motivační program

Studio KAPA „spustila“ projekt, který dokonale spojuje potřeby všech malých firem.
Zviditelnit se, odměnit zaměstnance, zlepšit si vztah s klíčovými klienty, vytvořit pro zaměstnance nefinanční motivační systém a ještě to vše může firma „ dát do nákladů“.

partners
Jak to v praxi funguje?

Zaměstnavatel nebo firma si předplatí kredit na umístění propagace v partnerské sekci v našem Studiu (v prostorách recepce, kde bude umístěné logo, a na internetových stránkách studia v sekci partneři) a ve stejné hodnotě jako má kredit na propagaci, může čerpat všechny služby zdarma.

Logo je umístěné v partnerské sekci celou dobu trvání partnerské smlouvy.
Smlouva o  umístění propagace.

 
Partner může využít služby několika způsoby:

 1. Ve formě dárkové poukázky pro zaměstnance nebo v podobě jednorázové pracovní odměny
 2. Ve formě dárkové poukázky k určité příležitosti /Vánoce, narozeniny, výročí firmy atd./
 3. Kredit je možné rozdělit na několik stejně nebo různě velkých částí a ten potom dát zaměstnancům, aby si ho mohli vyčerpat dle vlastního uvážení
 4. Měsíční čerpání pro vybraného zaměstnance (Příklad: zaměstnanec dostane na každý měsíc 2000,-Kč a ty čerpá dle svého výběru)
 5. Kredit na služby je také možné čerpat pro rodinné příslušníky společnosti, pro majitele a vedoucí pracovníky a jejich rodinné příslušníky
 6. Jako jednorázovou odměnu pro manažery
 7. Uspořádat si malou party ve Studiu KAPA, kterou lze využít k přednášce, či změně image pracovníků (viz níže – Beauty day)
 8. Poukaz na ošetření s logem společnosti pro klienty jako nevšední dárek, místo každoročně velmi náročně vymyšleného dárkového předmětu (zajistíme dle vaší předlohy)
Chci více informací...
 

Beauty Day

happy day
Již dlouho přemýšlíte, že byste chtěli ve firmě udělat nějakou změnu? Sejít se, se zaměstnanci nebo klienty jinde než v jednací místnosti či restauraci? Tato volba je pro Vás ideální. Uspořádáme Vám akci na téma Vámi zvolené, relaxace, krása, hubnutí, nebo od každého trochu.

Pozvete si skupinu 5-8 lidí na určitou hodinu k nám do studia KAPA. My pro Vás připravíme malé občerstvení a koktejl služeb, na kterých se předem dohodneme.Obvykle nejžádanější je:

Úvodní slovo, malá přednáška (vhodné pro klienty bank, realitních kanceláří, pojišťoven či farmaceutických společností - nabídka nového produktu, nové strategie či motivační chvilka)

 • diagnostika pleti,  kosmetické ošetření, omlazení pleti nejmodernější přístrojovou technologií
 • pedikúra, manikúra
 • Thajské masáže
 • ukázka zpevňujících a anticelulit.technologií, poradna s nutriční specialistkou

Pro tento speciální den Vám připravíme na přání pozvánku s Vaším logem a pozváním Vaší společnosti.

V případě akce nutná rezervace min 4 týdny dopředu.

Chci více informací...

 

 

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz je speciální cenina, která může mít platnost od 3 do 6 měsíců (po dohodě lze i prodloužit).

V našem studiu lze v průběhu roku  zakoupit dárkový  poukaz v různém grafickém provedení (Vánoční poukaz, Velikonoční poukaz a pod.).
Lze vyrobit dárkové poukazy na míru. Tato služba není v ceně  Dárkové poukázky, ale bude účtována za symbolickou cenu výroby grafiky a tisku poukazů.
Většinou do 30Kč za poukaz, dle velikosti…

 1. Velikosti A6 až A2
 2. V barvách Vaší firmy
 3. S firemním logem
 4. Ve velké velikosti třeba pro pracovníka roku, výherce firemní soutěže, jako dar ke kulatému výročí, odměna pro nejlepšího klienta. Dárek je pak velký nejen hodnotou ale i rozměrem.

poukaz small

Chci více informací...

 

 
Banner
Banner
Banner