DÁRKOVÝ POUKAZ
KOSMETIKA - PÉČE O PLEŤ
KRÁLOVSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ
KADEŘNICTVÍ
PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ
PÉČE O ŘASY
previous arrow
next arrow
Slider

manicura 1

Ruce jsou pro každého součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost.

Péče o ruce je téměř nezbytná.

Dlouhé nehty jsou znakem elegance, prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěný vzhled. Umělé nehty vydrží neomezenou dobu, za předpokladu pravidelného doplňování. Tato doba je individuální, pohybuje se v rozmezí 3 až 6-ti týdnů. Jsou až 30 x pevnější než nehty vlastní – přírodní.

Umělé nehty nabízejí i jedinečnou pomoc při odvykání okusování nehtů vlastních.
Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce i nehty stále krásné, upravené a ve skvělé kondici. Ruce jsou důležitou součástí našeho těla, z toho důvodu bychom na ně neměli zapomínat a měli jim věnovat potřebnou péči.
Naše ruce jsou nejvíce zatěžovány vnějšími vlivy - jako např. při každém kontaktu s vodou a mycími prostředky dochází k vysoušení pokožky rukou i nehtů.

MANIKÚRA - kouzelné slovo, které pochází z latiny a dá se přeložit jako "pěstění rukou" a vyvolává v nás představu perfektních, krásně upravených rukou a nehtů.


Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou, nejen zdraví ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.
Svěřte tuto péči, manikúru - profesionálům.

Parafínové zábaly rukou představují proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky.
Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a změkčení. Pravidelnými parafínovými zábaly rukou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a ztuhlého zápěstí.

Parafin je speciální vosk, který má schopnost zadržovat teplo. Nanáší se štětcem po vrstvách (lze použít na různé části těla např. ruce, záda atd.) při teplotě 50-60°C a nechá se po dobu 15-20 minut působit. Po aplikaci je viditelná okamžitá změna – dosáhneme jemnosti a zdravého vzhledu.

Účinky parafinových zábalů:

  • kosmetický účinek - zvláčnění a zjemnění pokožky, odstranění odumřelé kůže, řešení popraskaných míst
  • zvyšuje lokální prokrvení - pomoc při problémech s nízkým prokrvením (tzv. studené nohy)
  • působí relaxačně na kosterní svalstvo, uvolňuje spasmy a kontraktury - pomoc od bolesti a ztuhlosti,
  • úleva při chronické artróze - pozitivně ovlivňuje vstřebávání otoků

manikura 2

Speciální laky, které byly vyvinuté na bázi gelu a aplikují se na vlastní přírodní nehty.
Jde o přelom lakovaní v manikúře.
Tyto unikátní laky nepoškozují přírodní nehty.

Na začátku se jemně zdrsní nehty, aplikuje se nekyselinová tekutina zvyšující přilnavost gel - laku, potom se aplikuje samotný gel - lak, který se vytvrzuje v UV lampě (jedná se o podklad, barevnou vrstvu a fixaci). Toto lakování Vám vydrží 2-3 týdny bez poškození. Už žádné otlučené konečky laku na nehtech.

Gel - lak toto vyřešil. Odstranění je také jednoduché. Stačí vrstvu gel - laku jemně narušit pilníkem, aplikovat na vatu přípravek a přiložit na nehet, zabalit do alobalu a počkat 5-10 min. Rozpouštěč gel - lak změkčí a ten je možné po té odstranit.

manikura 3

Nové nehty lepené 690,-Kč 910,-Kč
Gelové prodloužení 790,-Kč 1.010,-Kč
Zpevnění přírodních nehtů gelem 450,-Kč 670,-Kč
Doplnění 450,-Kč 670,-Kč
+ výměna nehtu   20,-Kč
Manikúra   210,-Kč
Gel – Lak   320,-Kč
Lakování   30,-Kč
P.Shine   310,-Kč
Parafínový zábal   130,-Kč