DÁRKOVÝ POUKAZ
KOSMETIKA - PÉČE O PLEŤ
KRÁLOVSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ
KADEŘNICTVÍ
PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ
PÉČE O ŘASY
previous arrow
next arrow
Slider

thajske masaze historie

Kořeny thajské masáže sahají, podle obvyklých zdrojů, cca 2500 let před náš letopočet, tedy do doby, kdy žil Gautama Buddha.

Za zakladatele thajské masáže je považován severoindický lékař Jivaka Kumar Bhaccha (thajsky Shivago Komarpaj), Buddhův současník. Z Indie a ajurvédských základů byla masáž přenesena do Thajska, kde se z ní vyvinula dnes známá thajská masáž, neboli Nuat Boran.

Původně byla thajská masáž součástí léčebného systému tehdejší medicíny a praktikovala se pouze v buddhistických chrámech.
Dnes se obecně rozšířila. Vyučuje se nejen v chrámových školách, ale i v běžných masérských školách a stala se uznávanou metodou udržení dobrého zdraví. Praktikuje se v chrámech, ordinacích, lázních, masérských salonech, ale i v domovech běžných vesničanů.

thajske

V salonu Studia Kapa provádí thajské masáže rodilé thajské masérky.
Tato volba je nejen stylová, ale Thajci mají k doteku mnohem blíže než my Evropané, je pro ně přirozený a kulturou a výchovou není nijak potlačován. S Thajskými masážemi začínají často už v raném mládí a absolvováním akreditované školy jen doladí toto umění k dokonalosti.

thajska zad sije

Thajská masáž zad a šíje je souborem účinných technik, pomáhajících při bolestech zad a šíje.
Kombinací olejové masáže a akupresurních technik dojde k odstranění blokád a uvolnění napětí.

Masáž zad a šíje lze doporučit opravdu každému. Těžko se najde někdo, koho by záda nebolela. Zvláště indikovanou skupinou jsou však lidé se sedavým zaměstnáním u počítače nebo za volantem.

thajska olejova

Thajská olejová aromaterapeutická masáž je mírnější formou thajské masáže, užívá se olejů a třecích hmatů v kombinaci s akupresurními tlaky.

Masáž přináší uvolnění svalového napětí celého těla a relaxaci při vůni exotických silic z masážních olejů. Na výběr mnoho vůní rozličných typů, např: citrusově svěží Bergamot, relaxační Levanduli, exotické vůně thajských květů Rachawadee a Moke flower, a další.

thajska bylinna

Královská bylinná masáž je kombinací tradiční thajské masáže, olejové masáže a přikládání speciálních horkých bylinných váčků, naplněných bylinkami podle starých receptur.

Plátěné váčky, naplněné směsí bylin, se nahřejí v parní lázni a přikládají na místa, kde se hromadí stres a napětí. Bylinky napomáhají uvolnění a odbourání stresu, teplo připraví ztuhlé a bolavé svaly na následující masáž.

thajske varianty
60 min
základní, leč zkrácená verze

90 min
plná, nekrácená thajská masáž

120 min
kompletní a důkladnější péče pro labužníky

thajske cenik

Minuty 60 min 90 min 120 min
Thajská tradiční masáž 590 Kč 750 Kč 990 Kč
Aroma Oil 690 Kč 990 Kč 1.200,-Kč
Královská (Herbal) 790 Kč 1.190 Kč 1.290 Kč
Masáž nohou 590 Kč 750 Kč 1.090,-Kč
Antistres 590 Kč 750 Kč 1.090,-Kč
Masáž zad a šíje 590 Kč 750 Kč 1.090,-Kč
VIP 5x520 Kč 5x680 Kč 5x1.000 Kč
  2.600 Kč 3.400,-Kč 5.000,-Kč